Bebek Ve Çocuklar İçin Yüzme Kursu

 

Derslerimiz 4- 6 yaş arası çocuklar içindir.

 

Kayseriyuzmekursu , Çocuklarla olan yüzme derslerimiz 4 yaşını doldurmuş ve üstü yüzme derslerini kapsamaktadır. Alışıla gelmişin dışına çıkıp 6 yaşını beklemeden çocukları suyla tanıştırın. 4 yaş grubu  yüzmede suya olan adaptasyonları çok riskli olduğu için çok  özel ilgi  gerektirmektedir. Öncelikli hedefimiz güven içerisinde çocukların küçük yaşta su sevgisini oluşturmak ve sizden habersiz suya düştüğü zaman kendisini kurtarabilecek seviyeye gelmesidir.

 

Kayseriyuzmekursu ve  Kayseri Doğa Sporları Spor Kulübü  bünyesinde  tüm anaokullarına gruplar halinde YÜZME kurslarımız devam etmektedir. Havuzumuz tamamen hijyenik olup tüm sağlık kontrolleri sağlık bakanlığı tarafından her gün yapılmaktadır. Ortam ve Suyun sıcaklığı çok önemli olup,  28 derecede  çocukların suyu sevmeleri ve suya olan adaptasyonları daha başarılı olmaktadır.

 

      4 – 6 yaş Grup derslerimiz Haziran ayında okullar kapanınca başlamaktadır. Ön kayıt almaktayız geç kalmadan kaydınızı yaptırın. Kendi gruplarınızı oluşturabilirsiniz.

 

Grup derslerimiz, Haftanın 2 günü ayda 8 saat ders yapılmaktadır. Kendi grubunuzu oluşturup gelebilirisiniz.

 

Gruplar Max. 5 kişi olmaktadır.

 

Sizin en değerli varlıklarınız bizim emanetimizdir...

 

www.kayseriyuzmekursu.com

 

Tel : 0553 138 4583

 

Genel Koordinatör Yüzme Antrenörü -  POLAT DEMİRCAN

 

 

 

BİZ KİMİZ


Bizler; Pedagojik formasyon sahibi, Antrenörlük belgeleri, Cankurtaranlık belgeleri ve İlk yardım belgeleri olan, Alanında çok deneyimli, insan psikolojisinden anlayan, uzman öğreticilerden oluşmuş güvenilir bir ekibiz.

BESLENME


Sağlıklı beslenme yeterli ve dengeli beslenmedir. Vücudumuzu oluşturan hücrelerin düzenli ve dengeli çalışması için besin öğelerinden yani yağlar, karbonhidratlar, proteinler, vitaminler ve minerallerden yeterli miktarda almalıyız.

Bize UlaşınGüllük mah. Osman Kavuncu Bulvarı.

Değirmenci İş Hanı No:11

Düvenönü /KAYSERİ