Kayseri Doğa Sporları Kulübü

PROFESYONELLERLE ÇALIŞIN !

Bizler;
Pedagojik formasyon sahibi,
Antrenörlük belgeleri, Cankurtaranlık belgeleri ve İlk yardım belgeleri olan,
Alanında çok deneyimli, insan psikolojisinden anlayan,
Uzman öğreticilerden oluşmuş güvenilir bir ekibiz.
Aynı zamanda Beden Eğitimi Spor Bölümü mezunu,

Bu iş bizim işimiz !!!

Uzun yıllardan beri (8 yıl ) yüzme dersi vermekteyim ve inanılmaz sonuçlara bir çok insanla ulaştık. Amacımız sonuç odaklı, istekli, kararlı ve sizi anlayıp suda zaman geçirmekten hoşlanan, işin TİCARİ boyutundan daha çok kişilere yüzmeyi eğlenceli hala getirmeyi ilke edinmiş bir eğitimciyim..

Bizler, 1 saatte1 günde Yüzme öğretemeyiz, sizleri bu şekilde kandıramayız. Böyle Ütopik konuşmalara inanmayın.

Benim için yüzmede engel yoktur, tüm engelleri kaldırdım. Çünkü her insan yüzme öğrenebilir önemli olan eğitmeninizi doğru seçmeniz. Başarım yüzde yüze yakın %99 olmakla birlikte otizm ve engelli kol,ayak ve görme engeli olan (özel sporcularımız) kardeşlerimize yüzme öğrettik.Tüm çalışmalarımız bir Antrenör olarak yüreğimizi ortaya koyarak istekli çalışmak, neler düşündüğünüzü anlama, kendimizi sizin yerinize koyup, sizin seviyenize uygun yöntem ve metodlar bulmaya çalışıyoruz. İyi bir Antrenör olarak sizi bilindik dar kalıpların içine itmek yerine size uygun kendi stilinizi uygun şekilde eğlenerek, severek yüzme öğretmeyi ilke edinmiş eğitimcileriz.

Unutmayın ! Her şey suyu sevince başlar.

Kayseri’ de güvenilir yüzme sporunun tek adresi.

www.kayseriyuzmekursu.com

Tel: 0 553 138 45 83 / Genel Koordinatör Yüzme Antrenörü - POLAT DEMİRCAN

BİZ KİMİZ


Bizler; Pedagojik formasyon sahibi, Antrenörlük belgeleri, Cankurtaranlık belgeleri ve İlk yardım belgeleri olan, Alanında çok deneyimli, insan psikolojisinden anlayan, uzman öğreticilerden oluşmuş güvenilir bir ekibiz.

BESLENME


Sağlıklı beslenme yeterli ve dengeli beslenmedir. Vücudumuzu oluşturan hücrelerin düzenli ve dengeli çalışması için besin öğelerinden yani yağlar, karbonhidratlar, proteinler, vitaminler ve minerallerden yeterli miktarda almalıyız.

Bize UlaşınGüllük mah. Osman Kavuncu Bulvarı.

Değirmenci İş Hanı No:11

Düvenönü /KAYSERİ