‘’KAYSERİ KADİR HAS OLİMPİK YÜZME HAVUZU’’

     

Kayseri yüzme havuzları içerisinde sizlere Kayseri Kadir Has Yüzme Havuzu saatleri, iletişim, telefon, seansları gibi bilgileri sunmak istiyoruz. İşte tüm detayları ile Kayseri olimpik yüzme havuzu:

    Kayseri Büyükşehir belediyesi ve Kayseri Gençlik ve Spor il müdürlüğü tarafından ortaklaşa işletilen Kayseri Kadir Has yüzme havuzu; Olimpik standartlarda ve 750 kişilik izleyici kapasitelidir.2008 yılından bu yana Kayserililere hizmet eden Kayseri Olimpik yüzme havuzu ayrıca birde 60 cm derinlikte eğitim havuzuna sahiptir. Soyunma odaları, kafeteryası, fıtness salonu bulunmaktadır. Kayseri Atatürk Spor kompleksi yüzme havuzundan başka bir çok alternatif spor yapmanızda mümkün.

BİZ KİMİZ


Bizler; Pedagojik formasyon sahibi, Antrenörlük belgeleri, Cankurtaranlık belgeleri ve İlk yardım belgeleri olan, Alanında çok deneyimli, insan psikolojisinden anlayan, uzman öğreticilerden oluşmuş güvenilir bir ekibiz.

BESLENME


Sağlıklı beslenme yeterli ve dengeli beslenmedir. Vücudumuzu oluşturan hücrelerin düzenli ve dengeli çalışması için besin öğelerinden yani yağlar, karbonhidratlar, proteinler, vitaminler ve minerallerden yeterli miktarda almalıyız.

Bize UlaşınGüllük mah. Osman Kavuncu Bulvarı.

Değirmenci İş Hanı No:11

Düvenönü /KAYSERİ